mk bg en

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/delcevoo/public_html/kudgocedelcevdelcevo.mk/plugins/system/helix3/core/classes/menu.php on line 89
Од дамнина горд репрезент на културата на Делчево

Од дамнина горд репрезент на културата на Делчево

КУД Гоце Делчев уште во почетокот на своето формирање во своите активности вклучи широка лепеза на секциски активности...

Овде ќе следува повеќе текст за почетоците на КУД Гоце Делчев-Делчево

Date

06 Март 2015

Categories

Историја